Lazerle Kaş Sildirme / Lazersiz Kaş Sildirme


Kaş Silme Yöntemleri Lazerlimi / Lazersizmi?
Lazerli silme işlemleri ciltte yanık, leke ve çukurlar oluşturduğundan biz bu yöntemi kullanmıyor ve tavsiye etmiyoruz.
Solüsyon-Özel sıvı ile deri altındaki boyayı deri dışına çıkartma yöntemini uyguluyoruz boya gözle görülür şekilde deri yüzeyine çıkıyor-ciltten atılıyor. En etkili - geçerli ve son teknoloji yöntem budur.

Kaç Seansta?
Silme İşlemi ne kadar yeniyse o kadar çabuk çıkacaktır, yeni işlemler genellikle tek seansta çıkarken kaş kontürü silme işleminin tam olarak kaç seans süreceği ilk seansta belli olmaktadır.

İşlem Süresi:
20-45dk arası

Acı Hissedilirmi?
Hayır, işlem sırasında acı hissedilmez.

Fiyat?
📞 Sorunuz: 0850 885 34 01

Gerekirse Tekrar Seansı
Seans aralığı en az 4 hafta sonradır. En geç sınır yoktur. 4 Haftadan sonra dilediğiniz zaman.

İyileşme:
İşlemden hemen sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Sadece belli belirsiz bir kızarıklık oluşacaktır. Tam iyileşme kişiden kişiye değişmekle birlikte 4-7 gün arası sürer ve hafif bir şişlik/kabuklanma/kaşıntı olması ihtimal dahilinde ve normaldir.

Neredeyiz?
İstanbul 'da, Bakırköy, Beylikdüzü ve Kartal 'da Şubelerimiz Mevcuttur. Randevusuz görüşme veya işlem kabul edilememektedir.

Ayrıntılı bilgi, randevu, sorularınız ve Güncel Kampanyalı Fiyatlarımız İçin Arayınız.
📞 Arayın: 0850 885 34 01

Bi Tıkla; 📞 Arayın: 0850 885 34 01 | Whatsapptan Yazın | ✉ Sms Gönderin | ✉ E-Mail Gönderin
Takip;     | Instagram | ↳ İstanbul - Bakırköy - Beylikdüzü - Kartal


Lazerle Kaş Sildirme / Lazersiz Kaş Sildirme Nedir?

Lazerli silme işlemleri ciltte yanık, leke ve çukurlar oluşturduğundan biz bu yöntemi kullanmıyor ve tavsiye etmiyoruz. Bizim uyguladığımız yöntem lazerin aksine hiçbir yan etkisi olmayan ve bitkisel / doğal / zararsız ve en güncel-faydalı yöntem olan solüsyon-likit ile silme yöntemidir. Kaş sildirme işlemi derinin alt katmanlarında bulunan pigmentin bir takım özel makine, mikroiğneler ve yine özel formül organik likitlerle deri yüzeyine çıkarılması işlemidir. kalıcı makyaj boyası-pigmenti ciltten dışarı atılır ve bu gözle de görülür.

Lazersiz Kaş Silme Kaç Seans Sürer?

kıl tekniği sildirme kaç seansta silinir?
microblading silme işlemimizin Etkisi kesindir. İlk seansta dahi ya tamamen boya dışarı atılabilecek yada kaç seans süreceği anlaşılacaktır. Yeni yapılmış Kalıcı makyaj işlemlerinde genellikle ilk seans yeterli olurken daha eski işlemlerde tekrar seansı gerekebilir.

Lazersiz Kaş Silme Zararlımıdır?


Lazerli silme işlemleri ciltte yanık, leke ve çukurlar oluşturduğundan biz bu yöntemi kullanmıyor ve tavsiye etmiyoruz. Piyasada ucuza yapılan asitle dövme silme işlemleride tıpkı lazerle silme gibi cilde ve kıl köklerine zararlıdır.
Bizim ise Kullandığımız %100 bitkisel, cilde zararlı asit ve kanserojen ağır metaller içermeyen en kaliteli ve asit/ağır metal içermediğinden pahalı solüsyon bileşimidir. Cilde veya kıl köklerine de herhangi bir zararı yoktur aksine kıl kökleri uyarılacak ve uygulanan organik likitlerle beslenecek, bu işlem sonucunda pigmentin dışarı atılması / kaş silme gerçekleşirken belkide uygulama yapılan bölgelerde küsen/dökülen kaşlarınız varsa onlarda çıkabilecektir. Bu Özel solüsyonla Kalıcı Makyaj Dövme Silme silme işleminin hiçbir zararı yoktur.. Tamamen doğal ve zararsız bir Kalıcı Makyaj Dövme Silme sildirme çözümüdür.

S.S.S.

lazersiz kaş silme işlemi yaptıranlar?
lazerle kaş kontürü sildirenler, lazerle dövme sildirenlerin yorumları, lazerle dövme sildirenlerin yorumları ile ilgili fotoğraflar bu sayfanın en üstünde ve instagram sayfamızdadır. https://instagram.com/microbladingbytomars