Kalıcı Makyaj Dövme Silme


Kaç Seansta?
Kaş Kontürü İşlemi ne kadar yeniyse o kadar çabuk çıkacaktır, yeni işlemler genellikle tek seansta çıkarken kaş kontürü silme işleminin tam olarak kaç seans süreceği ilk seansta belli olmaktadır.

İşlem Süresi:
20-45dk arası

Acı Hissedilirmi?
Hayır, işlem sırasında acı hissedilmez.

Fiyat?
📞 Sorunuz: 0850 885 34 01

Gerekirse Tekrar Seansı
Seans aralığı en az 4 hafta sonradır. En geç sınır yoktur. 4 Haftadan sonra dilediğiniz zaman.

İyileşme:
İşlemden hemen sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Sadece belli belirsiz bir kızarıklık oluşacaktır. Tam iyileşme kişiden kişiye değişmekle birlikte 4-7 gün arası sürer ve hafif bir şişlik/kabuklanma/kaşıntı olması ihtimal dahilinde ve normaldir.

Neredeyiz?
İstanbul 'da, Bakırköy, Beylikdüzü ve Kartal 'da Şubelerimiz Mevcuttur. Randevusuz görüşme veya işlem kabul edilememektedir.

Ayrıntılı bilgi, randevu, sorularınız ve Güncel Kampanyalı Fiyatlarımız İçin Arayınız.
📞 Arayın: 0850 885 34 01

Bi Tıkla; 📞 Arayın: 0850 885 34 01 | Whatsapptan Yazın | ✉ Sms Gönderin | ✉ E-Mail Gönderin
Takip;     | Instagram | ↳ İstanbul - Bakırköy - Beylikdüzü - Kartal


Kalıcı Makyaj Dövme Silme Nedir?

Kalıcı makyaj dövme silme nasıl silinir, kalıcı makyaj nasıl silinir, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj nasıl çıkar gibi kalıcı makyaj sildirme ile ilgili sorularınızı yanıtlamak isteriz.
Kalıcı makyaj dövme silme silme işlemi derinin alt katmanlarında bulunan pigmentin bir takım özel makine ve yine özel formül organik likitlerle deri yüzeyine çıkarılması işlemidir. Kalıcı makyaj pigmenti ciltten dışarı atılır ve bu gözle de görülür.

Kalıcı makyaj sildirme Kaç Seans Sürer?

Kalıcı makyaj kaç seansta silinir?
Kalıcı makyaj Silme işlemimizin Etkisi kesindir. İlk seansta dahi ya tamamen boya dışarı atılabilecek yada kaç seans süreceği anlaşılacaktır. Yeni yapılmış Kalıcı makyaj işlemlerinde genellikle ilk seans yeterli olurken daha eski işlemlerde tekrar seansı gerekebilir.

Kalıcı Makyaj Dövme Silme Zararlımıdır?


Piyasada ucuza yapılan asitle dövme silme cilde ve kıl köklerine zararlıdır.
Bizim ise Kullandığımız %100 bitkisel, cilde zararlı asit ve kanserojen ağır metaller içermeyen en kaliteli ve asit/ağır metal içermediğinden pahalı solüsyon bileşimidir. Cilde veya kıl köklerine de herhangi bir zararı yoktur aksine kıl kökleri uyarılacak ve uygulanan organik likitlerle beslenecek, bu işlem sonucunda pigmentin dışarı atılması / kaş silme gerçekleşirken belkide uygulama yapılan bölgelerde küsen/dökülen kaşlarınız varsa onlarda çıkabilecektir. Bu Özel solüsyonla Kalıcı Makyaj Dövme Silme silme işleminin hiçbir zararı yoktur.. Tamamen doğal ve zararsız bir Kalıcı Makyaj Dövme Silme sildirme çözümüdür.

S.S.S.

Kalıcı makyaj nasıl silinir? kalıcı kaş nasıl silinir?
Piyasada profesyonel kaş kontürü sildirme makinelerin kullanabileceği bazı solüsyonlar vardır ancak maalesef bunlar cilde zararlı asit ve kanserojen ağır metaller içerebilir. Kendi Özel Sihirli Formülüyle Solüsyonumuz Tamemen Bitkiseldir. Özel üretilmektedir.

kalıcı kaş nasıl silinir / kalıcı kaş boyası nasıl çıkar / kalıcı makyaj boyası nasıl çıkar / kalıcı kaş boyası nasıl çıkarılır / kalıcı kaş dövmesi nasıl çıkar kalıcı kaş dövmesi nasıl silinir / kalıcı kaş kontürü nasıl silinir / kalıcı makyaj kaş nasıl silinir kalıcı makyaj nasıl cıkar / kalıcı makyaj nasıl geçer / kalıcı kaş makyajı nasıl silinir gözdeki kalıcı makyaj nasıl silinir / kalıcı kaş nasıl çıkarılır / kalici kas makyaji nasil cikar gibi soru işaretlerini giderebilmeye çalıştık, bunlar dışında sorularınız mı var?
Bize Ulaşın 📞 0850 885 34 01

kalıcı makyaj silinir mi
Kalıcı kaş makyajı çıkarmı / kalıcı kaş makyajı ne zaman çıkar / kalıcı kaş ne zaman silinir gibi sorularınızı cevaplamak gerekirse; Evet, kalıcı kaş makyajı silinebilir.

Kalıcı kaş sildirme işlemi yaptıranlar?
kaş kontürü sildirenler / kaş kontürü silme sonrası ile ilgili fotoğraflar bu sayfanın en üstünde ve instagram sayfamızdadır. https://instagram.com/microbladingbytomars

kalıcı kaş evde nasıl silinir?
Kalıcı kaş silme kremi, kalıcı makyaj silme kremleri, vb. adıyla pazarlanan ürünler hiçbir işe yaramaz. Kalıcı makyaj silme evde uygulanması mümkün değildir. Deri altına, piyasada bulunmayan özel ve organik formül likit ve profesyonel ekipman ile m.e.b. sertifikalı + binlerce işlem deneyimi olan uzman tarafından, steril tek kullanımlık ürünlerle uygulanır ve ancak bu şekilde sonuç alınabilir.