Kaş Kontürü Nasıl Silinir?


Kaç Seansta?
Kaş Kontürü İşlemi ne kadar yeniyse o kadar çabuk çıkacaktır, yeni işlemler genellikle tek seansta çıkarken kaş kontürü silme işleminin tam olarak kaç seans süreceği ilk seansta belli olmaktadır.

İşlem Süresi:
20-45dk arası

Acı Hissedilirmi?
Hayır, işlem sırasında acı hissedilmez.

Fiyat?
📞 Sorunuz: 0850 885 34 01

Gerekirse Tekrar Seansı
Seans aralığı en az 4 hafta sonradır. En geç sınır yoktur. 4 Haftadan sonra dilediğiniz zaman.

İyileşme:
İşlemden hemen sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Sadece belli belirsiz bir kızarıklık oluşacaktır. Tam iyileşme kişiden kişiye değişmekle birlikte 4-7 gün arası sürer ve hafif bir şişlik/kabuklanma/kaşıntı olması ihtimal dahilinde ve normaldir.

Neredeyiz?
İstanbul 'da, Bakırköy, Beylikdüzü ve Kartal 'da Şubelerimiz Mevcuttur. Randevusuz görüşme veya işlem kabul edilememektedir.

Ayrıntılı bilgi, randevu, sorularınız ve Güncel Kampanyalı Fiyatlarımız İçin Arayınız.
📞 Arayın: 0850 885 34 01

Bi Tıkla; 📞 Arayın: 0850 885 34 01 | Whatsapptan Yazın | ✉ Sms Gönderin | ✉ E-Mail Gönderin
Takip;     | Instagram | ↳ İstanbul - Bakırköy - Beylikdüzü - Kartal


Kaş Kontürü Nasıl Silinir?

Kaş kontürü nasıl silinir, kaş kontürü evde nasıl silinir, kaş kontürü sildirme, kaş kontürü silme, kontür kaş silme, kaş kontürü nasıl çıkar, kaş kontür nasıl silinir gibi sorularınızı yanıtlamak isteriz.
Kaş kontürü silme işlemi derinin alt katmanlarında bulunan pigmentin bir takım özel makine ve yine özel formül organik likitlerle deri yüzeyine çıkarılması işlemidir. Kalıcı makyaj pigmenti ciltten dışarı atılır ve bu gözle de görülür.

Kaş Kontürü Silme Kaç Seans Sürer?


Kaş Kontürü Silme işlemimizin Etkisi kesindir. İlk seansta dahi ya tamamen boya dışarı atılabilecek yada kaç seans süreceği anlaşılacaktır. Yeni yapılmış Kaş Kontürü işlemlerinde genellikle ilk seans yeterli olurken daha eski işlemlerde tekrar seansı gerekebilir.

Kaş Kontürü Sildirme Zararlımıdır?


Piyasada ucuza yapılan asitle dövme silme cilde ve kıl köklerine zararlıdır.
Bizim ise Kullandığımız %100 bitkisel, cilde zararlı asit ve kanserojen ağır metaller içermeyen en kaliteli ve asit/ağır metal içermediğinden pahalı solüsyon bileşimidir. Cilde veya kıl köklerine de herhangi bir zararı yoktur aksine kıl kökleri uyarılacak ve uygulanan organik likitlerle beslenecek, bu işlem sonucunda pigmentin dışarı atılması / kaş silme gerçekleşirken belkide uygulama yapılan bölgelerde küsen/dökülen kaşlarınız varsa onlarda çıkabilecektir. Bu Özel solüsyonla kaş kontürü silme işleminin hiçbir zararı yoktur.. Tamamen doğal ve zararsız bir kaş kontürü sildirme çözümüdür.

S.S.S.

kaş kontürü nasıl silinir? kaş kontürü nasıl çıkar?
Piyasada profesyonel kaş kontürü sildirme makinelerin kullanabileceği bazı solüsyonlar vardır ancak maalesef bunlar cilde zararlı asit ve kanserojen ağır metaller içerebilir. Kendi Özel Sihirli Formülüyle Solüsyonumuz Tamemen Bitkiseldir. Özel üretilmektedir.

Kaş kontürü sildirenler?
kaş kontürü sildirenler / kaş kontürü silme sonrası ile ilgili fotoğraflar bu sayfanın en üstünde ve instagram sayfamızdadır. https://instagram.com/microbladingbytomars

Kaş kontürü evde nasıl silinir?
kaş kontürü evde nasıl silinir, kaş kontürü silme kremi vb. adıyla pazarlanan ürünler hiçbir işe yaramaz. Evde de uygulanması mümkün değildir. Deri altına, piyasada bulunmayan özel ve organik formül likit ve profesyonel ekipman ile m.e.b. sertifikalı + binlerce işlem deneyimi olan uzman tarafından, steril tek kullanımlık ürünlerle uygulanır ve ancak bu şekilde sonuç alınabilir.Kaş Kontürü Silme Fiyatları
kontür kaş silme fiyatları nda artan döviz ve yüksek enflasyona rağmen herhangi bir artış yapmamış bulunuyoruz. Fiyattan önce tek kullanımlık steril ürünler, cilde zararlı asit ve kanserojen ağır metaller içermeyen ve bu sayede hiçbir zararı olmayan, yüksek etkili en kaliteli ve pahalı maliyetli bitkisel solüsyon / likitleri kullandığımızı ve işlemlerin binlerce başarılı işlem yapmış deneyimli bir ekip tarafından yapıldığını bilmenizi isteriz. kaş kontürü silme fiyatları nedir derseniz...
Fiyat: 📞 Sorunuz: 0850 885 34 01

Kaş kontürü silinir mi
Evet, kaş kontürü silme işlemi yapılabilir, silinebilir.

Kas konturu tamamen silinir mi
kaş kontürü silinebilir mi? kaş kontürü silinirmi? Geçmişte işlem yapılırken kullanılan boya dövme boyası ile 3-4 seans sonunda %10-%20 kalabilir, organik boya kullanıldıysa tamamen silinir, kaç seansta silineceği ilk seansta belli olur. Yeni işlemler ilk seansta da çıkabilir. Maksimum seans sayısı 3-4'tür.

kaş kontür boyası nasıl çıkar
kaş kontürü doğal yolla nasıl silinir? kaş kontürü nasıl çıkarılır? Kaş kontür boyası silme işleminde kullandığımız özel formülümüz - organik solüsyonla deri altından deri yüzeyine çıkarılır - dışarı atılır. Bu gözle görülür ve kaş kontürü silme gerçekleşir.

kaş kontürü nasıl geçer
kaş kontürü tamamen ne zaman silinir? Yarı kalıcı makyaj boyası - organik pigment kullanıldıysa 1,5-3 yıl sonra kendiliğinden belirsizleşerek silinecektir. Bunun haricinde daha erken sildirmek yada değişiklik yaparak tekrar kaş kontürü yaptırabilmek için kaş kontürü silme işlemi gereklidir.

kaş kontürü ne kadar sürede silinir
kaş kontürü silme işlemi ortalama 20-45 dk arası sürmektedir.