Kıl Tekniği Kaş Sildirme


Kaç Seansta?
Microblading silme İşlemi ne kadar yeniyse o kadar çabuk çıkacaktır, yeni işlemler genellikle tek seansta çıkarken kaş kontürü silme işleminin tam olarak kaç seans süreceği ilk seansta belli olmaktadır.

İşlem Süresi:
20-45dk arası

Acı Hissedilirmi?
Hayır, işlem sırasında acı hissedilmez.

Fiyat?
📞 Sorunuz: 0850 885 34 01

Gerekirse Tekrar Seansı
Seans aralığı en az 4 hafta sonradır. En geç sınır yoktur. 4 Haftadan sonra dilediğiniz zaman.

İyileşme:
İşlemden hemen sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Sadece belli belirsiz bir kızarıklık oluşacaktır. Tam iyileşme kişiden kişiye değişmekle birlikte 4-7 gün arası sürer ve hafif bir şişlik/kabuklanma/kaşıntı olması ihtimal dahilinde ve normaldir.

Neredeyiz?
İstanbul 'da, Bakırköy, Beylikdüzü ve Kartal 'da Şubelerimiz Mevcuttur. Randevusuz görüşme veya işlem kabul edilememektedir.

Ayrıntılı bilgi, randevu, sorularınız ve Güncel Kampanyalı Fiyatlarımız İçin Arayınız.
📞 Arayın: 0850 885 34 01

Bi Tıkla; 📞 Arayın: 0850 885 34 01 | Whatsapptan Yazın | ✉ Sms Gönderin | ✉ E-Mail Gönderin
Takip;     | Instagram | ↳ İstanbul - Bakırköy - Beylikdüzü - Kartal


Microblading silme Nedir?

kıl tekniği kaş sildirme nedir, kıl tekniği nasıl silinir, microblading nasıl silinir, kıl tekniği sildirme, microblading kaş nasıl silinir gibi kalıcı makyaj sildirme ile ilgili sorularınızı yanıtlamak isteriz.
kıl tekniği kaş sildirme işlemi derinin alt katmanlarında bulunan pigmentin bir takım özel makine ve yine özel formül organik likitlerle deri yüzeyine çıkarılması işlemidir. kıl tekniği sildirme pigmenti ciltten dışarı atılır ve bu gözle de görülür.

Kıl tekniği kaş sildirme Kaç Seans Sürer?

kıl tekniği sildirme kaç seansta silinir?
microblading silme işlemimizin Etkisi kesindir. İlk seansta dahi ya tamamen boya dışarı atılabilecek yada kaç seans süreceği anlaşılacaktır. Yeni yapılmış Kalıcı makyaj işlemlerinde genellikle ilk seans yeterli olurken daha eski işlemlerde tekrar seansı gerekebilir.

Kıl tekniği Silme Zararlımıdır?


Piyasada ucuza yapılan asitle dövme silme cilde ve kıl köklerine zararlıdır.
Bizim ise Kullandığımız %100 bitkisel, cilde zararlı asit ve kanserojen ağır metaller içermeyen en kaliteli ve asit/ağır metal içermediğinden pahalı solüsyon bileşimidir. Cilde veya kıl köklerine de herhangi bir zararı yoktur aksine kıl kökleri uyarılacak ve uygulanan organik likitlerle beslenecek, bu işlem sonucunda pigmentin dışarı atılması / kaş silme gerçekleşirken belkide uygulama yapılan bölgelerde küsen/dökülen kaşlarınız varsa onlarda çıkabilecektir. Bu Özel solüsyonla Kalıcı Makyaj Dövme Silme silme işleminin hiçbir zararı yoktur.. Tamamen doğal ve zararsız bir Kalıcı Makyaj Dövme Silme sildirme çözümüdür.

S.S.S.

kıl tekniği kaş silme

microblading sildirme fiyatları
kontür kaş silme fiyatları nda artan döviz ve yüksek enflasyona rağmen herhangi bir artış yapmamış bulunuyoruz. Fiyattan önce tek kullanımlık steril ürünler, cilde zararlı asit ve kanserojen ağır metaller içermeyen ve bu sayede hiçbir zararı olmayan, yüksek etkili en kaliteli ve pahalı maliyetli bitkisel solüsyon / likitleri kullandığımızı ve işlemlerin binlerce başarılı işlem yapmış deneyimli bir ekip tarafından yapıldığını bilmenizi isteriz. kaş kontürü silme fiyatları nedir derseniz...
Fiyat: 📞 Sorunuz: 0850 885 34 01

kıl tekniği evde silinir mi?
Piyasada profesyonel microblading silme işlemi makinelerin kullanabileceği bazı solüsyonlar vardır ancak maalesef bunlar cilde zararlı asit ve kanserojen ağır metaller içerebilir. Kendi Özel Sihirli Formülüyle Solüsyonumuz Tamemen Bitkiseldir. Özel üretilmektedir. evde microblading kaş silme solüsyonu, microblading silme solüsyonu, microblading silme kremi vb. uygulanmasıda mümkün değildir. Deri altına, piyasada bulunmayan özel ve organik formül likit ve profesyonel ekipman ile m.e.b. sertifikalı + binlerce işlem deneyimi olan uzman tarafından, steril tek kullanımlık ürünlerle uygulanır ve ancak bu şekilde sonuç alınabilir.

microblading evde nasıl silinir, microblading boyası nasıl çıkar, microblading işlemi nasıl silinir, microblading kaş boyası nasıl çıkar, microblading kaş nasıl çıkar, microblading nasıl çıkar, microblading nasıl geçer, microblading nasil cikarilir, microblading nasıl çıkar, microblading sildirmek, microblading silici gibi soru işaretlerini giderebilmeye çalıştık, bunlar dışında sorularınız mı var?
Bize Ulaşın 📞 0850 885 34 01

microblading kaş silme işlemi yaptıranlar?
microblading kaş sildirenler / microblading kaş silme sonrası ile ilgili fotoğraflar bu sayfanın en üstünde ve instagram sayfamızdadır. https://instagram.com/microbladingbytomars