Kaş Dövmesi Nasıl Silinir?


Kaç Seansta?
Kaş Dövmesi İşlemi ne kadar yeniyse o kadar çabuk çıkacaktır, yeni işlemler genellikle tek seansta çıkarken kaş dövmesi silme işleminin tam olarak kaç seans süreceği ilk seansta belli olmaktadır.

İşlem Süresi:
20-45dk arası

Acı Hissedilirmi?
Hayır, işlem sırasında acı hissedilmez.

Fiyat?
📞 Sorunuz: 0850 885 34 01

Gerekirse Tekrar Seansı
Seans aralığı en az 4 hafta sonradır. En geç sınır yoktur. 4 Haftadan sonra dilediğiniz zaman.

İyileşme:
İşlemden hemen sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Sadece belli belirsiz bir kızarıklık oluşacaktır. Tam iyileşme kişiden kişiye değişmekle birlikte 4-7 gün arası sürer ve hafif bir şişlik/kabuklanma/kaşıntı olması ihtimal dahilinde ve normaldir.

Neredeyiz?
İstanbul 'da, Bakırköy, Beylikdüzü ve Kartal 'da Şubelerimiz Mevcuttur. Randevusuz görüşme veya işlem kabul edilememektedir.

Ayrıntılı bilgi, randevu, sorularınız ve Güncel Kampanyalı Fiyatlarımız İçin Arayınız.
📞 Arayın: 0850 885 34 01

Bi Tıkla; 📞 Arayın: 0850 885 34 01 | Whatsapptan Yazın | ✉ Sms Gönderin | ✉ E-Mail Gönderin
Takip;     | Instagram | ↳ İstanbul - Bakırköy - Beylikdüzü - Kartal


Kaş Dövmesi Nasıl Silinir?

Kaş dövmesi nasıl silinir, dövme kaş nasıl silinir, kaş dövmesi nasıl çıkar, yeni yapılan dövme nasıl silinir, asitle dövme silme,kaş dövme silme sorularınızı yanıtlamak isteriz.
Kaş silme işlemi derinin alt katmanlarında bulunan pigmentin bir takım özel makine ve yine özel formül organik likitlerle deri yüzeyine çıkarılması işlemidir. Kalıcı makyaj pigmenti ciltten dışarı atılır ve bu gözle de görülür.

Kaş Dövmesi Silme Kaç Seans Sürer?


Kaş Dövmesi Silme işlemimizin Etkisi kesindir. İlk seansta dahi ya tamamen boya dışarı atılabilecek yada kaç seans süreceği anlaşılacaktır. Yeni yapılmış kaş dövmesi işlemlerinde genellikle ilk seans yeterli olurken daha eski işlemlerde tekrar seansı gerekebilir.

Kaş Dövmesi Sildirme Zararlımıdır?


Piyasada ucuza yapılan asitle dövme silme cilde ve kıl köklerine zararlıdır.
Bizim ise Kullandığımız %100 bitkisel, cilde zararlı asit ve kanserojen ağır metaller içermeyen en kaliteli ve asit/ağır metal içermediğinden pahalı solüsyon bileşimidir. Cilde veya kıl köklerine da herhangi bir zararı yoktur aksine kıl kökleri uyarılacak ve uygulanan organik likitlerle beslenecek, bu işlem sonucunda pigmentin dışarı atılması / kaş silme gerçekleşirken belkide uygulama yapılan bölgelerde küsen/dökülen kaşlarınız varsa onlarda çıkabilecektir. Bu Özel solüsyonla kaş dövmesi silme işleminin hiçbir zararı yoktur.. Tamamen doğal ve zararsız bir kaş dövmesi sildirme çözümüdür.

S.S.S.

Kaş Dövmesi Nasıl Çıkar
Piyasada profesyonel kaş dövmesi sildirme makinelerin kullanabileceği bazı solüsyonlar vardır ancak maalesef bunlar cilde zararlı asit ve kanserojen ağır metaller içerebilir. Kendi Özel Sihirli Formülüyle Solüsyonumuz Tamemen Bitkiseldir. Özel üretilmektedir.

Yeni yapılan kaş dövmesi nasıl silinir
kaş dövmesi nasıl çıkar? Yeni yapılan işlemlerin tek seansta silinme olasılığı daha yüksektir. Bu nedenle yeni yapılan bir işlemi sildirmek istiyorsanız vakit kaybetmeyiniz aksi takdirde seans adedi uzayacak ve maliyet katlanacaktır.

Kaş dövmesi silme ne ile yapılır?
kaş dövmesi sildirme asit ve kanserojen ağır metaller içermeyen özel organik solüsyon / likit ile yapılır. en iyi sonuç veren ve zararsız uygulama budur.

Kaş Dövmesi Silme İşlemi Nerede Yapılıyor?
Bakırköy, Beylikdüzü ve Kartal şubelerimizde silme işlemi yapılmaktadır.
kaş dövmesi sildirme istanbul, kaş dövmesi sildirme bakırköy, kaş dövmesi sildirme beylikdüzü, kaş dövmesi sildirme kartal arayanların ve tüm istanbul'un hizmetindeyiz.

Dövme Kaş Sildirme Fiyatı?
Dövme kaş sildirme fiyatları nda artan döviz ve yüksek enflasyona rağmen herhangi bir artış yapmamış bulunuyoruz. Fiyattan önce tek kullanımlık steril ürünler, cilde zararlı asit ve kanserojen ağır metaller içermeyen ve bu sayede hiçbir zararı olmayan, yüksek etkili en kaliteli ve pahalı maliyetli bitkisel solüsyon / likitleri kullandığımızı ve işlemlerin binlerce başarılı işlem yapmış deneyimli bir ekip tarafından yapıldığını bilmenizi isteriz. dövme kaş silme / kaş dövmesi silme fiyatları nedir derseniz...
Fiyat: 📞 Sorunuz: 0850 885 34 01

Kaş dövmesi evde nasıl silinir? / Lazerle Kaş Silme?
kaş dövme silme yöntemleri nedir? kaş dövmesi evde nasıl silinir, kaş dövme silme kremi vb. adıyla pazarlanan ürünler hiçbir işe yaramaz. Evde uygulanması mümkün değildir. Deri altına, piyasada bulunmayan özel ve organik formül likit ve profesyonel ekipman ile m.e.b. sertifikalı + binlerce işlem deneyimi olan uzman tarafından, steril tek kullanımlık ürünlerle uygulanır ve ancak bu şekilde sonuç alınabilir.

Ayrıca Özel Likit ve Ekipman bazlı kaş dövmesi silme işlemimiz lazerle kaş dövmesi silme işleminden kesinlikle daha etkilidir, kaş dövme silme lazer işleminde boya dışarı atılmaz, etkili değildir, lazerle kaş dövmesi silme işlemini cilde olumsuz etkileri ve başarısız sonuçlarından ötürü tavsiye etmiyoruz.

Kaş dövmesi sildirenler?
kaş dövmesi sildirenler / kaş dövmesi silme sonrası ile ilgili fotoğraflar bu sayfanın en üstünde ve instagram sayfamızdadır. https://instagram.com/microbladingbytomars

Kaş dövmesi silinirmi
Evet, kaş dövmesi kaş dövmesi silme işlemi yapılarak silinebilir.

Kaş dövmesi nasıl geçer?
Kaş dövmesi ne zaman geçer? Kaş dövmesi silme işlemi yaptırılmazsa yarı kalıcı makyaj boyası kullanıldıysa 2-3 yıl, dövme boyası kullanıldıysa ömür boyu geçmeyecektir.